Koło Naukowe
Bankowości

Vademecum
Bankowca

Galerie

Strefa dla Członków Koła


Zostań doradcą z PWC - certyfikaty - 22/04/2014


Od 29 kwietnia w każdy wtorek między 8:00 a 16:00 zapraszamy do Studenckiej Poradni Finansowej (parter w budynku D) po odbiór certyfikatów ze szkolenia:
 
"Zostań doradcą z PwC"!
Kampania rekrutacyjna EY - 28/03/2014


W imieniu EY (dawniej Ernst & Young) z przyjemnością informujemy o rozpoczynającej się kampanii rekrutacyjnej w firmie. Po raz kolejny firma EY pragnie umożliwić studentom rozwój w cenionej międzynarodowej organizacji. Jest to szansa na nabycie niezbędnych kompetencji oraz wykorzystanie wiedzy zdobytej na uczelni. Na najlepszych studentów

i absolwentów czeka praca nad prestiżowymi projektami dla największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.


Studenci mogą się zgłosić do 7 kwietnia 2014 roku.

REKRUTACJANie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!


I spotkanie projektu cyklicznego „Finanse Bez Krawata” już za nami! - 24/01/201422 stycznia w Auli Pawłowskiego (budynek B) odbyło się spotkanie pt.

„Wall Street - Jak inwestować na największych rynkach
na świecie”


Spotkanie poprowadził Pan Michał Dzierżęga - Absolwent Nottingham Trent University oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od 10 lat związany z rynkami finansowymi, trader i trener amerykańskich rynków giełdowych, twórca firmy Global BD Trading. Opowiedział m.in. o stanowisku pracy daytradera, a także o umiejętnościach, jakie powinna posiadać taka osoba. Ponadto przedstawił różnice pomiędzy  traderem a maklerem oraz na czym tak właściwie polega daytrading.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie mimo okresu intensywnej nauki przed sesją ;)

 

Kolejne, II spotkanie w ramach projektu „Finanse Bez Krawata”, już w marcu.

I Spotkanie w ramach projektu "FINANSE BEZ KRAWATA" - 16/01/2014


Koło Naukowe Bankowości serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu Finanse Bez Krawata!

Czy zastanawialiście się, jak inwestuje się pieniądze na najbardziej osławionej ulicy świata finansów? Teraz macie wreszcie okazję się przekonać!

Specjalnie dla Was zaprosiliśmy specjalistów z firmy Global BD Trading na spotkanie, podczas którego opowiedzą Wam jak inwestować na największych rynkach na świecie.

Temat: Wall Street - jak inwestować na największych rynkach na świecie.
Gdzie: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Aula Pawłowskiego (314 B)
Kiedy: 22 stycznia, godz. 16:00

Zapisy: projektyknb@gmail.com

W treści maila prosimy o podanie: imienia, nazwiska, numeru telefonu, roku i kierunku studiów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 stycznia do godz. 24:00.

Liczba miejsc ograniczona!

Nowy cykliczny projekt - FINANSE BEZ KRAWATA - 29/12/2013


Już od stycznia rusza nowy projekt Koła Naukowego Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach -
"Finanse Bez Krawata"!

W ramach projektu będą organizowane comiesięczne spotkania z przedstawicielami firm i instytucji finansowych. Spotkania skierowane są dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Projekt ma na celu poszerzenie wiedzy uczestników z zakresu finansów, bankowości oraz ekonomii, używając do tego formy dużo łatwiej przyswajalnej niż zwykłe wykłady.

 Najbliższe spotkanie już 22 stycznia 2014r.!

Więcej szczegółów wkrótce ;)
Fanpage Koła Naukowego Bankowości! - 29/12/2013


Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od niedawna funkcjonuje fanpage Koła Naukowego Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach!


Fanpage Koła Naukowego Bankowości

Znajdziecie tam informacje zarówno o bieżących wydarzeniach ze świata finansów i bankowości, jak i na temat naszej działalności.

   Zapraszamy!


Progress Accounting Competition - 04/12/2010

Progress Accounting Competition

Już w grudniu rusza II edycja Progress Accounting Competition!

PAC to ogólnopolski konkurs z rachunkowości, skierowany do studentów z całej Polski, organizowany po raz drugi przez SKN Progress.

Zarejestruj 3-osobową drużynę na stronie www.pac.org.pl i zawalcz o netbooki, iPody, staże, bony szkoleniowe (o wartości do 3000zł), a także mp3, dyski zewnętrzne, prenumeraty, książki i wiele innych nagród.

Wystarczy przejść przez trzy etapy konkursu on-line, aby dotrzeć do czwartego finałowego etapu, który obędzie się w Łodzi na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
W FINALE 11 marca 2011r. spotka się 10 najlepszych drużyn z całej Polski, gdzie pod okiem specjalistów reprezentujących takie firmy, jak Ernst & Young oraz PricewaterhouseCoopers finaliści konkursu zmierzą z zadaniami praktycznymi i zawalczą
o cenne nagrody.

Nie zwlekaj zapisz swoją drużynę na www.pac.org.pl

W imieniu organizatorów jak i KNB zapraszamy do udziału w konkursie!<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Następne >>