Koło Naukowe
Bankowości

Vademecum
Bankowca

Galerie

Strefa dla Członków Koła


Konsultacje z profesjonalistą - 07/05/2007

"Konsultacje z profesjonalistą" to warsztaty organizowane wspólnie przez SKNR "Rachmistrz" oraz PricewaterhouseCoopers.
Warsztaty szczególne, ponieważ to właśnie studenci, określają zagadnienia, tematy, jakie będą na nich poruszane.
Serdeczenie zapraszamy i zachęcamy do składania pytań, problemów pod adresem mailowym: konsultacje.z.profesjonalista@gmail.com

Najbliższe Konsultacje odbędą się 08 maja o godzinie 14:00 w auli L

Tematyką najbliższych Konsultacji będzie doradztwo strategiczne oraz finansowe.

Otwarcie nowego serwisu www - 05/05/2007
Wielkie otwarcie

Wielkie otwarcie
serwisu

Witam serdecznie na stronach nowego portalu internetowego Koła Naukowego Bankowości. Mam nadzieję że nowa forma strony przypadnie Wam do gustu. Nasz nowy serwis będzie tworzony również przy Waszym udziale, a może nawet głównie dzięki niemu. Z kolejnymi wydarzeniami, konferencjami będzie przybywało nam galerii, plików do pobrania. Mam również nadzieję że już wkrótce pojawią się pierwsze Wasze artykuły. Zapraszam do częstego i systematycznego odwiedzania naszego serwisu.
Faza testowa - 03/05/2007
Rozpoczęcie testów z systemem dodawania artykułów przez Członków Koła. Zakładanie kont, weryfikacja systemu uwierzytelniania użytkowników ...
Nowy dział - 30/04/2007
Do serwisu został dodany dział zawierający nasze banner'y. Przeznaczony jest głównie dla administratorów innych stron www, którzy to chcieliby umieścić w swoich serwisach linki do naszej strony.
System logowania + licznik - 29/04/2007
Do serwisu został dodany system logowania zabezpieczający dostęp do zasobów przeznaczonych dla Członków Koła. Dodatkowo został umieszczony licznik odwiedzin (odporny na odświeżanie strony).
Nowy portal KNB - 26/04/2007

Witamy na nowo utworzonej stronie Koła Naukowego Bankowości (KNB). Powstała ona w zastępstwie dotychczasowego portalu na serwerze Interii. Obecnie znajduje się jeszcze w fazie testów, lecz już wkrótce będzie zawierała ogół informacji dotyczących KNB.

<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Następne >>