Koło Naukowe
Bankowości

Vademecum
Bankowca

Galerie

Strefa dla Członków Koła


Global BD Trading
Global BD Trading


Global BD Trading to firma założona przez Traderów z myślą o Traderach. Od 2010 roku szkoli Traderów oraz zapewnia doskonałe warunki do handlu na rynkach giełdowych całego świata. Jest liderem rynku proprietary trading oraz najlepszym centrum szkolenia Traderów w Polsce.
Specjalizuje się w handlu instrumentami finansowymi na polskich oraz amerykańskich rynkach giełdowych. Dzięki współpracy ze światowymi liderami rynku tradingowego zapewnia bezpośredni dostep do amerykańskich rynków giełdowych: NYSE, NASDAQ, AMEX.

Kontakt:
http://global-bdtrading.pl/
Magazyn "Profit Journal"
Magazyn "Profit Journal"


"Profit Journal" to magazyn finansowy wydawany pod egidą działającego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Koła Naukowego Rynków Kapitałowych INDEX. Celem jest stworzeniem platformy wymiany poglądów na najważniejsze kwestie z zakresu finansów, ekonomii i ogólnego otoczenia gospodarczego. Magazyn stanowić chce przeciwwagę dla mało wartościowych tytułów studenckich zalewających masowo korytarze polskich uczelni. Tylko tutaj - interesujące wywiady z prawdziwymi ekspertami i profesjonalne artykuły na najciekawsze tematy ze świata biznesu zupełnie za darmo.

Kontakt:

http://profitjournal.pl/
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

jest jedną z najstarszych uczelni na Górnym Śląsku. Powstał w grudniu 1936 r., a 11 stycznia 1937 r. odbyła się pierwsza inauguracja roku akademickiego - kilkudziesięciu studentów rozpoczęło naukę na Wydziale Organizacji Przemysłowej.

Jest także jedną z pięciu państwowych uczelni ekonomicznych w kraju i największą uczelnią w regionie kształcącą w zakresie nauk społeczno-ekonomicznych ponad 13.000 studentów na czterech wydziałach: Ekonomii, Zarządzania, Finansów i Ubezpieczeń oraz Informatyki i Komunikacji.


Kontakt:

ul. 1 MAJA 50
40-287 KATOWICE

tel. +48 / 32  257 70 00
http://www.ue.katowice.pl/